Archívum

Heti idézet

“A világ is több sokkal, ha kinyujtózunk,

nagy hegyekre mászunk.”

(József Attila)

2000-2011

TanévA verseny neveEredményRésztvevők
2000-2001100 m síkfutásmegyei 3.Bokros Csilla
2000-2001Gerelyhajítás Országos Bajnokságországos 3.Olteán Csongor
2000-2001gerelyhajításmegyei 3.Varga Éva
2000-2001magasugrásmegyei 3.Csontos Sára
2001-2002Gerelyhajítás Országos Bajnokságországos 1.Olteán Csongor
2001-2002gerelyhajításmegyei 1.Olteán Csongor
2001-2002gerelyhajításmegyei 2.Brecsok Anita
2001-2002gerelyhajításmegyei 1.leány csapat
2001-2002gerelyhajításmegyei 3.fiú csapat
2000-2001kosárlabdamegyei 2.fiú ifi csapat
2000-2001kosárlabdamegyei 2.fiú kadett csapat
2000-2001kosárlabdamegyei 2.leány csapat
2000-2001kosárlabdaterületi 2.leány csapat
2001-2002magasugrásmegyei 3.Füredi Ágnes
2001-2002magasugrásmegyei 3.Gál Balázs
2001-2002magasugrásmegyei 3.leány csapat
2001-2002kosárlabdamegyei 2.leány kadett csapat
2001-2002kosárlabdamegyei 1.leány ifi csapat
2002-2003100 m síkfutásországos 9.Vándor Janka
2002-2003kosárlabdamegyei 1.fiú ifi csapat
2002-2003kosárlabdamegyei 1.fiú kadett csapat
2002-2003kosárlabdaterületi 2.leány csapat
2002-2003Országos Ifjúsági Díjlovagló Bajnokságországos 4.Kafka Zsófia
2002-2003Teremlabdarúgó Bajnokságmegyei 3.fiú csapat
2002-2003Teremlabdarúgó Bajnokságmegyei 4.fiú csapat
2002-2003Teremlabdarúgó Bajnokságmegyei 2.fiú csapat
2003-2004400 m és 800 m síkfutásmegyei 3.Bakos Tamás
2003-20044X600 m-es váltómegyei 3.leány csapat
2003-2004gerelyhajításországos 6.Birinszki Judit
2003-2004gerelyhajításmegyei 3.Bajári Attila
2003-2004karateországos 2.fiú ifi csapat
2003-2004kosárlabdamegyei 2.fiú ifi csapat
2003-2004kosárlabdamegyei 2.fiú kadett csapat
2003-2004mezei futásországos döntőBakos Tamás
2003-2004mezei futásországos döntőfiú csapat
2003-2004teniszországos döntőHalgas Márton, Bajári Attila, Magócsi Ádám
2004-20051500 m síkfutásmegyei 2.Bakos Tamás
2004-20053000 m síkfutásmegyei 3.Bakos Tamás
2004-20054X600-as váltómegyei 2.leány csapat
2004-2005gerelyhajításországos 11.Birinszki Judit
2004-2005gerelyhajításmegyei 3.Bajári Attila
2004-2005kosárlabdamegyei 3.fiú csapat
2004-2005Kosárlabda Amatőr Diákolimpiaországos 4.fiú csapat
2004-2005Kosárlabda Amatőr Diákolimpiamegyei 1.fiú csapat
2004-2005kosárlabdamegyei 1.fiú csapat
2004-2005magasugrásmegyei 2.Balázs Katalin
2004-2005magasugrásmegyei 3.Bokros Szilvia
2004-2005súlylökésmegyei 2.Bokros Szilvia
2005-2006100 m és 200 m síkfutásmegyei 2.Técsi Nóra
2005-2006100 m és 200 m síkfutásmegyei 3.Bajári Beatrix
2005-2006100 m hátúszásországos 8.Sutus Enikő
2005-2006400 m síkfutásmegyei 2.Karkossiák Enikő
2005-20064X100 m-es váltómegyei 2.leány csapat
2005-2006Birkózó Diákolimpia kötöttfogásországos 7.Balatoni Mátyás
2005-2006Lengyelország Nemzetközi Minősítő Versenynemzetközi 1.Kafka Nándor
2005-2006Díjlovagló Junior Magyar Bajnokságországos 1.Kafka Nándor
2005-2006Fiatal Lovas Magyar Bajnokságországos 1.Kafka Zsófia
2005-2006gerelyhajításországos 11.Birinszki Judit
2005-2006Díjlovaglás junior EB Minősítő Versenyországos 1.Kafka Zsófia
2005-2006Kosárlabda Amatőr Diákolimpiaországos 6.fiú csapat
2005-2006magasugrásmegyei 2.Vándor Janka
2005-2006Birkózó Magyar Bajnokság - kötöttfogásországos 5.Balatoni Mátyás
2005-2006sakkmegyei 3.Komjáthy András
2006-2007gerelyhajításországos 10.Birinszki Judit
2006-2007Jujitsu Magyar Kupa, küzdelemországosMahalek Gábor
2006-2007Jujitsu Magyar Kupa, formagyakorlatországos 1.Mahalek Gábor
2006-2007Karate Világbajnokságnemzetközi 2.Kiss Margit
2006-2007Kosárlabda Amatőr Diákolimpiaországos 2.fiú csapat
2006-2007Sakk Diákolimpiaországos 20.Komjáthy András
2007-2008Kosárlabda Amatőr Diákolimpiaországos 1.Szép volt fiúk!Laza Máté, Bukai csaba, Venczel Gergő, Nagy István, Gyuricskó András, Trincsi Robin, Habina Tamás, Bódi Miklós, Kárpáti Csaba, Poncz Lajos, Bürgés Gábor11-kep-amator-kosarlabda-diakolimpia-orszagos-donto-i-helyezett-csapata-2008
2007-2008távolugrásországos 10.Jávorszki László
2007-2008magasugrásmegyei 3.leány csapat IV. korcsoport
2007-2008magasugrásmegyei 3. leány csapat VI. korcsoport
2007-2008Nyílt Országos Egyéni Sakkversenyországos 1.Komjáthy András
2007-2008Sakk Diákolimpiaországos 18.Komjáthy András
2007-2008svédváltómegyei 1.leány csapat
2007-2008taekwando formagyakorlatországos 2.Leichter Lilla
2007-2008taekwando formagyakorlatországos 3.Lódi Vivien
2007-2008taekwando küzdelemországos 1.Leichter Lilla
2007-2008taekwando küzdelemországos 1.Borsai Szandra
2007-2008taekwando küzdelemországos 2.Csipesz Sándor, Gál Rita, Halasi Orsolya, Lódi Vivien
2007-2008taekwando küzdelemországos 3.Kovács Bálint
2007-2008távolugrásmegyei 3.iskolai csapat
2008-2009kosárlabdamegyei 1.fiú ifi csapat
2008-2009Kosárlabda Amatőr Diákolimpiamegyei 2.leány csapat
2008-2009kosárlabdamegyei 3.leány kadett csapat
2008-2009magasugrásországos 14.Burján Nóra
2008-2009magasugrásmegyei 2.leány "A" csoport, V-VI. korcsoport
2008-2009magasugrásmegyei 3.leány "B" csapat, V-VI. korcsoport
2008-2009magasugrásmegyei 3.fiú csapat, V-VI. korcsoport
2008-2009magasugrásmegyei 2.Karkossiák Enikő
2008-2009magasugrásmegyei 3.Verovszki György
2008-2009távolugrásmegyei 1.leány csapat, V-VI. korcsoport
2008-2009távolugrásmegyei 2.Urbán Rita
2008-2009távolugrásmegyei 3.Fodor Nikolett
2008-20094X100 m váltómegyei 3.leány csapat
2008-2009Tenisz Diákolimpiaországos 3.Hajdú Eufrozina, Lipták Júlia
2008-2009Tollaslabda Diákolimpiaországos 8.Dézsi Gábor
2009-2010Taekwando Ifjúsági Európa Bajnokságeurópa-bajnokLódi Vivien
2009-2010Taekwando Diákolimpiaországos 1.Korsós Ádám
2009-2010Birkózó Diákolimpia szabadfogásországos 1.Balatoni Bence
2009-2010Birkózó Diákolimpia kötöttfogásországos 2.Balatoni Bence
2009-2010Birkózó Diákolimpia szabadfogásországos 5.Bódi Mihály
2009-2010Birkózó Diákolimpia szabadfogásországos 2.Balatoni Bence
2009-2010Birkózó Diákolimpia kötöttfogásországos 3.Balatoni Bence
2009-2010Kosárlabda Amatőr Diákolimpiaországos 2.fiú csapat
2009-2010Kosárlabda Amatőr Diákolimpiamegyei 3.leány csapat
2009-2010kosárlabdamegyei 1.fiú junior csapat
2009-2010távolugrásmegyei 1.Joseffi Dóra
2009-2010távolugrásmegyei 2leány csapat V-VI. korcsoport
2009-2010távolugrásmegyei 3.fiú csapat V-VI. korcsoport
2009-2010magasugrásmegyei 2.leány "A" csapat, V-VI. korcsoport
2009-2010magasugrásmegyei 3.leány "B" csapat, V-VI. korcsoport
2009-2010magasugrásmegyei 2.fiú csapat, V-VI. korcsoport
2009-2010magasugrásmegyei 2.Tóth Bence
2009-20104X100 m váltómegyei 3.leány csapat
2009-2010svédváltómegyei 3.fiú csapat
2009-2010sakkmegyei 2.Komjáthy András
2010-2011távolugrásországos 6.fiú csapat, IV. korcsoport
2010-2011távolugrásmegyei 3.leány csapat, IV. korcsoport
2010-2011távolugrásmegyei 2.leány csapat, V-VI. korcsoport
2010-2011távolugrásmegyei 2.fiú csapat, V-VI. korcsoport
2010-2011magasugrásországos 7.fiú csapat, IV. korcsoport
2010-2011magasugrásmegyei 2.leány csapat, V-VI. korcsoport
2010-2011magasugrásmegyei 3.leány csapat, IV. korcsoport
2010-2011svédváltómegyei 3.fiú csapat
2010-2011Birkózó Diákolimpia kötöttfogásországos 1. Tóth Bendegúz
2010-2011amerikai foci juniorországos 1.Magyar Ádám
2010-2011Birkózó Magyar Bajnokságországos 1.Tóth Bendegúz

Eseménynaptár

2018. november
h k s c p s v
« aug    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Our Facebook Page