Archívum

Heti idézet

“A világ is több sokkal, ha kinyujtózunk,

nagy hegyekre mászunk.”

(József Attila)

2012-2013

A verseny neveEredményRésztvevők
kadett karate világbajnokság fegyveres csapat formagyakorlat2.Sándor Zoltán, Rohonczy Dániel
Dzsúdó Európa Bajnokság 81 kgNagy Ádám
Birkózás szabadfogásmagyar bajnokBalatoni Bence
Kadett Birkózó Európa Bajnokság szabadfogás 54 kg13.Balatoni Bence
Kadett Birkózó Európa Bajnokság szabadfogás 54 kg9.Balatoni Bence
Nemzetközi Verseny szabadfogás 58 kg3.Balatoni Bence
Nemzetközi Verseny Németország szabadfogás 58 kg3.Balatoni Bence
Kadett Birkózóz EB szabadfogás 58 kg3.Balatoni Bence
Taekwan-do III. Eagles Cup Nemzetközi Bajnokság formagyakorlat2.Bakács Cintia
Taekwan-do III. Eagles Cup Nemzetközi Bajnokság formagyakorlat3.Boros Tünde
Taekwan-do III. Eagles Cup Nemzetközi Bajnokság küzdelem3.Boros Tünde
Utánpótlás lovasok Championátus bajnokság serdülő A kategória1.Horváth Alexandra
tenisz női egyénimegyei 2.Hajdu Eufrozina
tenisz női párosmegyei 1Hajdu Eufrozina
tenisz női csapatmegyei 2.Hajdu Eufrozina
Atlétika Diákolimpia svédváltó lánymegyei 3.Csákány Dorottya, Csákány Rebeka, Bódi Laura, Bacskai Csilla
Atlétika Diákolimpia magasugró lánymegyei 2.Marosfalvi Gitta, Chovanyecz Csilla, Tóth Nóra, Szabó Korinna
Atlétika Diákolimpia magasugró lánymegyei 3.Belső-Verevszki Adél, Bacskai Csilla, Bartha Barbara, Csákány Dorottya, Csákány Fruzsina
Atlétika Diákolimpia távolugró fiúmegyei 4.Tóth Bence, Nagy Ádám, Mészáros Kristóf, Csikós Károly, Varga Balázs, Topál Dániel
Taekwan-do Országos Bajnokság serdülő fiú egyéni formagyakorlat1.Korsós Krisztián
Taekwan-do Országos Bajnokság ifjúság lány egyéni küzdelem1.Bakács Cintia
Taekwando Országos Bajnokság ifjúság fiú egyéni küzdelem1.Lódi Levente
Taekwan-do Országos Bajnokság ifjúság fiú csapat speciáltechnikai törés1.Szabadkai Péter, Csipesz Balázs
ökölvívásmagyar bajnokFaragó Orsolya
ökölvívásmagyar bajnokAlbert Béla
vízilabdamagyar bajnokLeimeter Dóra
birkózásmagyar bajnokTóth Bendegúz
Ökölvívó Diákolimpia2.Szabó Dániel
ökölvívás Énekes István Országos Válogató Emlékverseny2.Szabó Dániel
Úszás Diákolimpia 100 m gyorsúszás10.Sutus Réka
ökölvívás Budapest Bajnokság 54 kg1.Faragó Orsolya
futsal IV. korcsoportmegyei 4.iskolánk csapata
Atlétika Diákolimpia 4X100 m-es váltó16.Csákány Dorottya, Csákány Rebeke, Bódi Laura, Surmann Dorottya,
Atlétika Diákolimpia 100 m-es síkfutás30.Nagy Ádám
Atlétika Diákolimpia távolugrás15.Nagy Ádám
Atlétika Diákolimpia távolugrás7.Albert Botond
Atlétika Diákolimpia 200 m-es síkfutás18.Albert Botond
Atlétika Diákolimpia 100 m-es síkfutásmegyei 3.Surmann Dorottya
Atlétika Diákolimpia távolugrásmegyei 3.Surmann Dorottya
Atlétika Diákolimpia 200 m-es síkfutásmegyei 3.Surmann Dorottya
Atlétika Diákolimpia 100 m-es síkfutásmegyei 4.Bódi Laura
Atlétika Diákolimpia 200 m-es síkfutásmegyei 4.Bódi Laura
Atlétika Diákolimpia távolugrásmegyei 4.Bódi Laura
Atlétika Diákolimpia 400 m-es síkfutásmegyei 1.Bacskai Csilla
Atlétika Diákolimpia 400 m-es síkfutásmegyei 3.Csákány Dorottya
Atlétika Diákolimpia 400 m-es síkfutásmegyei 4.Csákány Rebeka
Atlétika Diákolimpia 4X400 m-es váltómegyei 4.Csikós Károly, Mészáros Kristóf, Albert Botond, Nagy Ádám
Atlétika Diákolimpia magasugrás V. korcsoportmegyei 3.Tóth Nóra
Atlétika Diákolimpia magasugrás VI. korcsoportmegyei 3.Marosfalvi Gitta
Atlétika Diákolimpia 800 m-es síkfutásmegyei 1.Kókai Márk
Atlétika Diákolimpia magasugrás V. korcsoportmegyei 6.Csákány Dorottya, Csákány Rebeka, Bódi Laura, Surmann Dorottya, Bacskai Csilla
Atlétika Diákolimpia magasugrás VI. korcsoportmegyei 7.Papp Alexa, Oláh Szófia, Topál Fanni, Kertész Noámi

Eseménynaptár

2018. november
h k s c p s v
« aug    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Our Facebook Page