Archívum

Heti idézet

“A világ is több sokkal, ha kinyujtózunk,

nagy hegyekre mászunk.”

(József Attila)

Egyéb országos és megyei versenyek 2001-2011

TanévA verseny neveEredményRésztvevők
1993Nemzetközi Kémiai Diákolimpia3.Szakács Zoltán
1993-1994Madách Országos Verseny1.Pénzes István
1994Implom József Országos Helyesírási Verseny8.Müller Helga
1994-1995Diákírók, tanulmányírók Országos Találkozója1.Pénzes István, Körmőczi Márta
1994-1995Németh László Tanulmányi Verseny1.Pénzes István
1994-1995Petőfi Irodalmi Múzeum Tanulmányi Irodalmi Versenydöntőbe jutottMüller Helga, Pénzes István
1995Országos Kémia fordítóverseny angolból1.Zöldi Márta
1995Földtani örökségünk1.Tatár Attila
1995-1996Országos Honfoglalási Versenydöntőbe jutottFöldvári Kitti
1995-1996Országos Balassi Tanulmányíró Verseny3.Müller Helga
1995-1996Illyés Gyula Országos Verseny2.Müller Helga
1997Szövegszerkesztő Világbajnokság3.Zsengellér Krisztina
1997Országos Arany János Balladamondó VersenykülöndíjMezei Réka
1997Tamási Áron és Sinka István Országos Szavalóverseny1. díj, különdíjKampfl Dóra, Sallay Réka
1999Fővárosi Pedagógiai Intézet Országos Történelmi Verseny2.Csiky Gábor
1999"Hazánk mezőgazdasága diákszemmel '99" Országos pályázat1.Klement Edina
1999-2000Élő Örökségünk Irodalmi Pályázat3.Szőnyi Attila
1999-2000Kosztolányi Dezső Országos Szavalóverseny10.Malik Péter
1999-2000Kazinczy Szépkiejtési VersenyKazinczy-éremHorváth Tímea
1999-2000Implom József Országos Helyesírási Verseny7.Szász Hajnalka
2000-2001Németh László Országos Prózamondó Verseny1.Szívós Réka
2000-2001Országos Vörösmarty Szavalóverseny5.Kovács András
2000-2001"Felkelt a napunk" Országos történelmi és honismereti verseny1.Korcsog Ráhel, Pasteán Noémi, Csegődi Tibor
2001-2002Bendegúz Nyelvészversenymegyei 10.Nyitrai Ádám
2001-2002KÖMAL (feladatmegoldás)dicsérő oklevélWohner Ágnes, Schmidt Nikoletta, Pieczka Ildikó
2001-2002KÖMAL (mérési feladatok)dicsérő oklevélCsiky Gábor, Korbács Gábor
2001-2002Országos Innovációs Verseny1.Csiky Gábor
2001-2002Implom József Országos
Helyesírási Verseny
megyei 4.Blahó Magdolna
2002-2003KÖMAL (feladatmegoldás)dicsérő oklevélSzőke Ádám, Valent Róbert, Wohner Ágnes, Nagy Sándor, Tóth Gergely
2002-2003KÖMAL (mérési feladatok)13.Ambrózi Gergely
2002-2003KÖMAL (mérési feladatok)14.-15.Varga Zoltán
2002-2003Országos Bajnoki Szövegszerkesztő Verseny1.Zsengellér Lilla
2002-2003Kazinczy Szépkiejtési Versenymegyei 8.Török Éva
2002-2003Kazinczy Szépkiejtési Versenyregionális arany fokozatSomogyi Eszter
2003-2004Kitaibel Pál Biológiai és Környezetvédelmi Versenymegyei 1.Tuba Krisztina
2003-2004KÖMAL (feladatmegoldások)díjazottJámbor Gergő
2003-2004KÖMAL (feladatmegoldások)dicsérő oklevélAntal Laura, Balatoni Mátyás
2003-2004Megyei anyanyelvi verseny2.Maczkó Szilvia
2003-2004Megyei anyanyelvi verseny4.Büki Beatrix Orsolya
2003-2004Nyelvünkben élünkmegyei 2.Leichter Lilla, Komjáthy Dénes
2003-2004Nyelvünkben élünkmegyei 4.Ágoston Eszter
2003-2004Pest Megyei Középiskolások szellemi Vetélkedője1.Mészáros Enikő, Dobos Attila, Kaposi Gábor, Pintér László
2004-2005"Kell a vers" Országos Esszéíró Pályázat2.Hancsók Barnabás
2004-2005"Luther és a hitújítás kora" országos történelmi verseny4.Balogh Katalin, Kovács anita, Krutilla Anikó
2004-2005Faludi Ferenc Filmfesztivál "Áldozat" című filmlegjobb 20 közöttHoffmann Tamás, Polman Árpád
2004-2005Kazinczy Szépkiejtési Versenyterületi 1.Baráth Boglárka
2004-2005Kazinczy Szépkiejtési Versenyterületi 2.Leichter Lilla
2004-2005KÖMaL (fizikai feladatmegoldások)dicsérő oklevélSzőke András
2004-2005KÖMAL (matematikai feladatmegoldások)díjazottBalatoni Mátyás
2004-2005KÖMAL (matematikai feladatmegoldások)dicsérő oklevélJámbor Gergő
2004-2005Országos Illusztrációs Képzőművészeti Pályázat1.Dancs Eszter
2004-2005Országos József Attila Vetélkedő6.8. g osztály csapata
2005-2006"Polgár az európai demokráciában" országos verseny7.Darabos Mária, Medgyesi Barbara, Krutilla Anikó, Kovács Anita
2005-2006Hegedű-duó Országos Zeneiskolai Versenyezüst minősítésKiss Béla
2005-2006Országos Katasztrófavédelmi Pályázat3.Bakó Szilvia, Lisztes Eszter, Lakner Dóra, Juhász Judit
2006-2007"Magyarország az én hazám" országos verseny10. Kiss Yvett, Legendi Adrienn, Lendér Lilla
2006-2007Implom József Országos Helyesírási Versenymegyei 2.
megyei 12.
Sztikler Zsófia
Ágoston Eszter
2006-2007Implom József Országos Helyesírási Versenymegyei 8.Bokros Attila
2007-2008Bolyai Matematika Versenymegyei 5.8.g osztály csapata
2007-2008Implom József Országos Helyesírási Versenymegyei 4.Sztikler Zsófia
2007-2008Implom József Országos Helyesírási Versenymegyei 8.Bokros Attila
2007-2008TUDOK 2008 Országos Konferencia1.Balatoni Mátyás, Dobai Attila, Jámbor Gergő, Tuskán Zoltán
2007-2008Zrínyi Ilona Matematika Versenymegyei 3.Fényes Kitti
2007-2008KÖMAL (matematika feladatmegoldó)dicsérő oklevélBalatoni Mátyás, Dobai Attila, Jámbor Gergő
2007-2008Országos Gépíró Szövegszerkesztő Verseny - szövegszerkesztés1.iskola csapata
2008-2009Bolyai Matematika Versenymegyei 6.8.g osztály csapata
2008-2009Kitaibel Pál Biológiai és Környezetvédelmi Versenymegyei 2.
megyei 4.
megyei 8.
Darányi Anett
Antal Annamária
Winkler Bianka
2008-2009TUDOK 2009 Országos Konferenciájakülön díj dicséretLeichter Lilla, Fehér József, Winkler Bianka
2008-2009Kutató Diákok Országos Esszépályázata2. ill. 5. Bíró Tamás
2008-2009RangAdó országos verseny24.Baranyai Andrea, Borgulya Márk, Nagy István, Nagy Richárd, Újvári Mátyás
2008-2009"Beszélni nehéz" országos szépkiejtési verseny18.
24.
Bak Éva Brigitta
Nánai Attila
2008-2009Janus Pannonius országos esszépályázat1.Komjáthy András
2008-2009Megyei Történelmi Versenymegyei 4.Téglás Dániel
2009-2010Bolyai Matematika Versenymegyei 13.
megyei 19.
7. g osztály csapata
8. g osztály csapata
2009-2010Implom József Országos Helyesírási Versenymegyei 6.
megyei 8.
megyei 13.
Darázsi Anett
Borzsák Réka
Misányi Georgina
2009-2010"Szép Magyar Beszéd" országos versenymegyei 1.Bak Éva Brigitta
2009-2010Kitaibel Pál Biológiai és Környezetvédelmi Versenymegyei 3.Polczer Viktória
2009-2010Középiskolai Közlekedési Kupamegyei 1.
megyei 1.
megyei 2.
Honti Kinga
Nagy Géza
Soós Gábor
2009-2010"Nyelvünkben élünk" országos nyelvhasználati vetélkedőországos 13.Bakos Alíz
2009-2010Serdülőkori Országos Közlekedési Versenymegyei 5.Bárány Zoltán
2009-2010"Édes anyanyelvünk" országos nyelvhasználati versenymegyei 2.media2-002Téglás Dániel
200-2010Nemzetközi Kenguru Matematikai Versenymegyei 3.
megyei 7.
Bottyán Miklós
Ujlaki Luca
2009-2010Mozgóképkultúra Tanárok egyesülete és a Mozinet Magazin országos versenye5.Komódy-Tóth Anikó, Varga Dorottya
2009-2010Megyei Történelem Verseny5.Téglás Dániel
2010-2011Bolyai Anyanyelvi csapatversenyországos 2.Bognár Viktória, Kifut Viktória, Tóth Nóra, Ubrankovics Fanni
2010-2011Megyei Kazinczy "Szép magyar beszéd" versenymegyei 1.Dóczy Beatrix
2013-2014Tolsztoj és kora Kárpát-medencei vetélkedő2.Herczeg Réka, Hering Viktória, Kecskeméti Anikó, Köves Máté
2013-2014Szent-Györgyi Albert Országos tanulmányi Verseny9.Tóth Nóra, Polgár Róbert, Hrubi Mihály, Kovács Gréta
2013-2014Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati verseny1.Köves Máté
2013-2014Bolyai Matematika Csapatversenyterületi 2.Kádár Kata, Bunta Bence, Lehota Vilmos, Benedek Kristóf
2013-2014Bolyai Matematika Csapatversenyterületi 2.Magócsi Emese, Nagy Alexandra, Mészáros Lili, Novák Ábris
2013-2014Bolyai Matematika Csapatversenyterületi 1.Kádár Kata, Lehota Vilmos, Konda Nikolett, Molnár Enikő
2013-2014Városi Bibliaismereti Vetélkedő3.Ágoston Noémi, Molnár Flóra, Tóth Péter, Pilhál Bettina, Verbősi Enikő
2013-2014Őszi gépíró verseny szövegszerkesztés I. kategória7.-10. Sebán Zsófia, Fekete Andrea, Nagy Sáde, Juhász Bernadett
2013-2014Pest Megyei Matematika Verseny7.Kurgyis Bálint
2013-2014Arany Dániel Matematika Verseny2. fordulósKurgyis Bálint
2013-2014Varga Tamás Matematika Versenymegyei fordulósUjvári Kamilla, Párdi Anna
2013-2014Mikola Sándor Fizika Verseny2. fordulósHadnagy Áron, Kurgyis Bálint
2013-2014Mező Ferenc Országos Szellemi DiákolimpiaLeé Dóra, Menich Ráchel, Nagy Ádám, Farkas Tamás
2013-2014Zrínyi Ilona Matematika Versenymegyei 5.
megyei 8.
megyei 12.
Kurgyis Bálint
Ujvári Kamilla
Konda Nikolett
2013-2014Cultura Nostra Kárpát-medencei Történelmi Verseny15.Bíró Zsófia, Topál Fanni, Hrubi Mihály
2013-2014Bolyai természettudományi Csapatversenyterületi 2.Kádár Kata, Lehota Vilmos, Konda Nikolett, Molnár Enikő
2013-2014Szép Magyar Beszéd
verseny
megyei 2.Mészáros Anna
2013-2014Szép Magyar Beszéd
verseny
megyei 3.Koncz Vera
2013-2014Mező Ferenc Országos Szellemi Diákolimpia5.Szilos Cintia, Kádár Kata, Marton Bence, Lehota Vilmos
2013-2014Radnóti Miklós és Kortársai Szavalóverseny13.Bürgés Sándor
2013-2014Vecsési Szavalóverseny1.
2.
Bürgés Sándor
Topál Fanni
2013-2014Monori Városi Szavalóverseny1.
2.
Topál Fanni
Bürgés Sándor
2016-2017Eszterházy Károly Egyetem Esszéíró pályázata - filozófia1.Ignácz Máté

Eseménynaptár

2018. november
h k s c p s v
« aug    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Our Facebook Page