Archívum

Heti idézet

“A világ is több sokkal, ha kinyujtózunk,

nagy hegyekre mászunk.”

(József Attila)

Iskolai és országos versenyeredmények 2016-2017

Verseny neveEredményRésztvevőkFelkészítő tanár
Dr. Kalotay Kálmán bajnoki gépíró gyorsíró és Szövegszerkesztői Országos Verseny Gépírás2. helyezés
Somogyvári Attila 10.C
Szlabonyi Gáborné
Dr. Kalotay Kálmán bajnoki gépíró gyorsíró és Szövegszerkesztői Országos Verseny Szövegszerkesztés3. helyezés
Sebán Zsófia 13.E
Szlabonyi Gáborné
Pest Megyei Matematika Verseny
4. helyezés
Újvári Kamilla 10.C
Veres Ilona
Pest Megyei Matematika Verseny
5. helyezés
Párdi Anna 11.g
Veres Ilona
Zrínyi Ilona Matematika Verseny
megyei 10. helyezés
Kökény Bence 10.GVeres Ilona
Zrínyi Ilona Matematika Verseny
megyei 18. helyezés
Krupa Péter 10.GVeres Ilona
Zrínyi Ilona Matematika Verseny
megyei 16. helyezés
Konda Nikolett 11. GZsombok Viktória
Zrínyi Ilona Matematika Verseny
megyei 19. helyezés
Párdi Anna 11.GVeres Ilona
Zrínyi Ilona Matematika Verseny
megyei 19. helyezés
Kovács Imre 12. GTóth Emese
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
megyei 12. helyezés
Kökény Bence 10.G
Veres Ilona
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
megyei 14. helyezés
Krupa Péter 10.G
Veres Ilona
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
megyei 9. helyezés
Benedek Kristóf 11.G
Veres Ilona
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
megyei 17. helyezés
Lehota Vilmos
Zsombok Viktória
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
megyei 19. helyezés
Szalai Péter
Veres Ilona
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
megyei 7. helyezés
Kovács Imre 12. G
Tóth Emese
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
megyei 14. helyezés
Szűcs Dávid 12.G
Tóth Emese
Varga Tamás Matematika Verseny 2. fordulójába jutott
7.helyezés
Balázs Tamás 8.G
Nimmerfrohné Bihari Katalin
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei
3.hely Géniuszok
Szerényi Dénes 7.G , Király Dániel 7.G, Jusztin Péter 7.G, Erdei Emma 7.G
Nimmerfrohné Bihari Katalin, Veres Ilona
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei
6.hely Nutellák
Vezekényi Virág 7.G, Kovács Melani 7.G, Schrem Gréta 7.G, Tóth Emese 7.G
Veres Ilona
Szép magyar beszéd területi verseny
1. helyezés
Magócsi László 8.G
Horváth Mária
Szép magyar beszéd területi verseny
2. helyezés
Gulácsi Kornélia Liza 7.G
Kun Sándor
Szép magyar beszéd területi verseny
3. helyezés
Magócsi László 8.G
Horváth Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
8.g csapata Dosztál Ivett, fekete Anna, Pécsi Richárd, Pásztor Hanga
Szép magyar beszéd területi verseny
1. helyezés
Ignácz Máté 10.C
Lukács Szabó Edina
Szép magyar beszéd területi verseny
dicséret
Ignácz Máté 10.C
Lukács Szabó Edina
Csillagászati verseny Gyömrői ált isk levelezős
1. helyezés
Kovács István 7.G
Balla Zsuzsanna
Csillagászati verseny Gyömrői ált isk levelezős
3. helyezés
Kovács István 7.G
Balla Zsuzsanna
Eötvös József Szónokverseny Regionális forduló
1. helyezésHalmai Anna 8.G
Jankó Anett, Nimmerfrohné Bihari Katalin
Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia területi
1.hely
Szila Cintia 11.G, Kádár Kata 11.G, Lehota Vilmos 11.G, Lehota Eszter 10. G
Jámborné Kécskei Ilona
Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia területi
5.hely
Kajos Panna 7.G. Köves Áron 7.G, Kiss Ádám 7.G, Tóth Attila 8. G
Jámborné Kécskei Ilona
Curie Kémia Verseny Országos döntő
4. helyezés
Ujvári Kamilla 10.C
Jankó Anett, Nimmerfrohné Bihari Katalin
Curie Kémia Verseny Országos döntő
24. helyezés
Ujvári Kamilla 10.C
Jankó Anett, Nimmerfrohné Bihari Katalin
Cultura Nostra (nemzetközi történelemverseny)
2. helyezés
Szász Bernadett 10.B, Ignácz Máté 10. C, Molnár Tamás 10. G
Gaál-Kántor György
Teörök Aladár Országos gépíró gyorsíró és Szövegszerkesztői Verseny
1. helyezés Gépírás
Somogyvári Attila 10.C

Szlabonyi Gáborné
Teörök Aladár Országos gépíró gyorsíró és Szövegszerkesztői Verseny
9. helyezés
Sebán Zsófia 13.E

Szlabonyi Gáborné
Teörök Aladár Országos gépíró gyorsíró és Szövegszerkesztői Verseny
5. helyezés
Gáspár Viktória 10.E
Szlabonyi Gáborné
Teörök Aladár Országos gépíró gyorsíró és Szövegszerkesztői Verseny
7. helyezés
Peczek Szebasztián 10.E
Szlabonyi Gáborné
Teörök Aladár Országos gépíró gyorsíró és Szövegszerkesztői Verseny
8. helyezés
Fórizs Marianna 10.E
Szlabonyi Gáborné
Időutazó Országos Levelezőverseny Történelem
1. helyezés
Halápi Krisztina 8.G
Gaál-Kántor György
Mozaik Földrajz levelezőverseny
7. helyezés
Kiss Ádám 7.g
Kiss Attila
Sajó Károly Kárpát-medencei Környezetvédelmi Verseny
1. helyezés
Tóth Attila 8.G, Ötvös Benjamin 8.G, Miskolci Kristóf 8. G
Kiss Attila
Biológia OKTV
II.Forduló
Nagy Levente 11.G
Gál Krisztina
Szentgyörgyi Tanulmányi Verseny
Országos döntőUjvári Kamilla 10.G, Krajcz István 10.A, Peltzer László 12.C
Jankó Anett
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló
10. helyezés
László Tímea 7.G, Gulácsi Liza 7.G, Kovács Zsanett 7.G, Pablecki Ildikó 7.G
Hajnal Henrietta
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló
11. helyezés
Hégely Áron 7.G, Ganu Botond 7.G, Lajti Levente 7.G, Köves Áron 7.G
Hajnal Henrietta
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló
14. helyezés
Kiss Ádám 7.G, Jusztin Péter 7.G, Csordás Bertold 7.G, Molnár István 7. G
Hajnal Henrietta
"Túl az első X-en " vetélkedő
KülöndíjVincze álmos 11.B, Vincze Mátyás 11 B, Kernya Patrik 11.B, Szabó Balázs 11.B, Péterfi Laura 11.B
Nagy Roland
Szép magyar beszéd 9-12. Megyei
2. helyezés
Mészáros Anna Zsóka 12.G
Artz Tímea, Kun Sándor
Szép magyar beszéd 9-12. Megyei
2. helyezés
Péter Vivien 9.E
Lukács-Szabó Edina
Megyei Anyanyelvi Verseny 9-12.
2. helyezés
Konda Nikolett 11.G
Barnáné Szentgyörgyvári Ágnes
Vecsési Szavalóverseny
2. helyezés
Hankó Eszter 12.G
Artz Tímea, Kun Sándor
Vecsési Szavalóverseny
3. helyezés
Veszelovszki Emese 12.C
Kun Sándor
Vecsési Szavalóverseny
4. helyezés
Eon Hajna 9.B
Artz Tímea
Monor Városi Szavalóverseny
1. helyezés
Hankó Eszter 12.G
Artz Tímea
Monor Városi Szavalóverseny
2. helyezés
Bürgés Sándor 12.A
Bukai Tibor
Monor Városi Szavalóverseny
3. helyezés
Veszelovszki Emese 12.C
Kun Sándor
Megyei Történelem Verseny- Dabas
2. helyezés
Szász Bernadett 10.B
Horváth Mária, Gaál-Kántor György
Péchy Blanka- Komplex Anyanyelvi Verseny
1. helyezés
Konda Nikolett 11.B
Angyal Ágnes
Péchy Blanka- Komplex Anyanyelvi Verseny
3. helyezés
Kádár Kata 11.B
Angyal Ágnes
Péchy Blanka- Komplex Anyanyelvi Verseny
2. helyezés
Gábrisch Anita, Csóti Aletta, Szász Bernadett, Tóth Adrienn 10.B
Angyal Ágnes
Bibliaismereti Vetélkedő Monor
1.helyezés
Váczy Dóra, Mislai Kristóf, Csúcs Gergő, Kovács Domonkos, Bognár Márió 8.G
Horváth Mária
Területi Bolyai Anyanyelvi Verseny
4.helyezés
Csordás Bertold, Kapuvári Péter, László Tímea, Molnár István 7.G
Kun Sándor
Területi Bolyai Anyanyelvi Verseny
4.helyezés
Ujlaki Eszter, Halmai Anna, Szegedi Petra, Balogh Adrienn 8.G
Horváth Mária
Esszépályázat-Filofófia
1.helyezés
Vincze Mátyás 11.B
Kolozsi Orsolya
Implom József Helyesírási Verseny 9-12.
6.helyezés
Szász Bernadett 10.B

Angyal Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 9-12.
7.helyezés
Konda Nikolett 11.G
Barnáné Szentgyörgyvári Ágnes
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló
17. helyezés
Ladányi Fanni, Bátorfi Lili, Kárpáti Noella, Sarami Ariana
Hajnal Henrietta
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló
18. helyezés
Kajos Panna, Görög Eszter, Kovács Melani, Vezekényi Virág
Hajnal Henrietta
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló
19. helyezés
Tóth Emese, Shrem Gréta, Dédesi-Tózsa Mátyás
Hajnal Henrietta
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló
19. helyezés
O'hara Dániel, Ország Botond, Csákó András, Szerényi Dénes, Király Dániel
Hajnal Henrietta
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló
7. helyezés
Magócsi László, Halápi Martina, Balázs Mihály, Halmai Anna
Jankó Anett, Gál Krisztina, Balla Zsuzsanna
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló13. helyezésBognár Márió,Tóth Íattila, Mislai Kristóf, Molnár Kristóf
Jankó Anett, Gál Krisztina, Balla Zsuzsanna
Bolyai Természetttudományi Csapatverseny 7.osztály Körzeti Forduló14. helyezésKökény Gábor, Vass Csanád, Szegedi Márk, Szegedi Petra
Jankó Anett, Gál Krisztina, Balla Zsuzsanna
Irinyi János Kémia Verseny Megyei Forduló
2. helyezés
Ujvári Kamilla 10.C
Jankó Anett, Nimmerfrohné Bihari Katalin
Irinyi János Kémia Verseny Megyei Forduló
15. helyezés
Ujvári Kamilla 10.C
Jankó Anett, Nimmerfrohné Bihari Katalin
Földgömb Nemzetközi Földrajzverseny
Dobrovicz András, Bernáth Attila 11.C
Hajnal Henrietta
Földgömb Nemzetközi Földrajzverseny
Nagy Beáta 11.B, Bolek Enikő 11.C
Hajnal Henrietta
Földgömb Nemzetközi Földrajzverseny
Costi Aletta 10.B, Zódor Vivien 10.B
Hajnal Henrietta

Eseménynaptár

2018. szeptember
h k s c p s v
« aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Our Facebook Page